مدیریت جامع حوزه های آبخیز
پیوند ها
گياهان داروئي

گیاه دارویی پنیرک

                                       خواص دارویی      
 
 
logo-neda
اخبار
شروع به فعاليت مديريت جامع حوضه های آبخیز استان البرز | بازدید :604
طرح مديريت يكپارچه و هماهنگ مدیریت جامع حوضه های آبخیز در چهار روستای دورافتاده حوضه طالقان (روستاهای گراپ، گته ده، دراپی و لمبران) اجرائی شد.
فراخوان آگهي مناقصه پروژه آبخيزداري حوزه هاي آبخيز ارنگه و نشترود ورزن در شهرستان كرج | بازدید :272
اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان البرز، پروژه آبخيزداري حوزه هاي آبخيز ارنگه و نشترود ورزن در شهرستان كرج را از طريق مناقصه عمومي يك مرحله اي به پيمانكاران واجد شرايط در رشته كشاورزي و منابع طبيعي پايه 5 و يا شركت هاي خدمات فني - مهندسي رتبه بندي شده توسط نظام مهندسي دررشته هاي مذكور را واگذار مي نمايد.
فراخوان مناقصه پروژه هاي آبخيزداري | بازدید :379
اداره کل منابع طبيعی و آبخيزداری استان البرز 8 پروژه آبخيزداري را از طريق برگزاري مناقصه به پيمانکاران واجد شرايط در رشته كشاورزي و منابع طبيعي پايه 5 يا رشته آب پايه 5 و يا شركت هاي خدمات فني-مهندسي رتبه بندي شده توسط نظام مهندسي واگذار مي نمايد.
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز | بازدید :12
همزمان با برپایی زیارت عاشورا در روز پنج شنبه، هفتم مهرماه 95، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره سرو قامتان همیشه جاوید تاریخ، مراسمی در نمازخانه اداره کل برگزار شد.
انعقاد تفاهم نامه همكاري مشترك فیمابین " اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز و معاونت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور" | بازدید :46
در قالب اين تفاهم نامه و به منظور جلوگيري از گسترش مناطق بياباني و كنترل كانونهاي گرد و غبار داخلي، 500 هكتار نهالكاري متناسب با اقليم منطقه و بر اساس متدهاي روز دنيا و با پرداخت هزینه های اجرای اين پروژه از سوی معاونت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و نظارت این اداره کل اجرا خواهد شد.
اجرای پروژه مدیریت چرا در سطح مراتع استان البرز همچنان ادامه دارد ... | بازدید :33
در ادامه اجرای پروژه مدیریت چرا در سطح استان، نیروهای یگان حفاظت اداره کل و شهرستانهای تابعه به صورت شبانه روزی در حال انجام وظیفه می باشند.
برای دریافت خلاصه گزارش پروژه ترسیب کربن استان اینجا کلیک نمایید.
 
 
 
 

برای دریافت نقشه پهنه بندی خطر آتش سوزی اینجا کلیک کنید.
برای دریافت نقشه پهنه بندی خطر دام مازاد اینجا کلیک کنید.


 
 
 
 
 


پیشخوان روزنامه ها
آمار بازديد
بازدید روز : 8353
بازدید کل : 48778
آخرین بروزرسانی:
10 مهر 1395 12:26